Zyskaj niezawodnego towarzysza podróży od Mitsubishi 1
0

Nawet 12 tysięcy złotych możesz zyskać wybierając model Mitsubishi ASX z rocznika produkcji 2019. Co jeszcze otrzymasz w ramach tego zakupu?

Oprócz tego, że wybierając model ASX zyskujesz 10 tysięcy złotych brutto rabatu, możesz skorzystać także z ubezpieczenia od PZU w wysokości 3,9%. Jeżeli zdecydujesz się na zakup ubezpieczenia w PZU, zyskasz dodatkowe 1000 zł brutto. Dostępny jest również Pakiety City w bardzo atrakcyjnej, promocyjnej cenie 1000 zł brutto. Ten samochód po prostu opłaca się kupić. Jest wygodny, nowoczesny, a jego design pod każdym względem jest nienaganny. Co więcej, jazda nim każdemu kierowcy sprawi wiele przyjemności. Tego właśnie oczekuje się od samochodu do jazdy codziennej. ASX zdecydowanie te wymagania spełnia, dlatego jest modelem idealnym pod wieloma względami.

Jeżeli poszukujesz wygodnego, a jednocześnie dostępnego w atrakcyjnej ofercie modelu samochodu, zdecydowanie warto wybrać Mitsubishi ASX. Więcej o nim dowiesz się na https://www.mitsubishi.pl/oferta/asx.

Masz ostatnią szansę, aby kupić Jeep Grand Cherokee

Previous article

Letni przegląd samochodu w Mercedes-Benz

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Mitsubishi