iveco
0

Iveco od 1996 roku wyprodukowało do dziś ponad 25 tysięcy silników zasilanych gazem ziemnym, a ich samochody przejechały ponad miliard kilometrów. Twoje oszczędności przy zakupie Iveco zależą od wybranego przebiegu i ilości kilometrów, jakie chcesz pokonać. Najwięcej zyskasz wybierając Iveco S-Way Natural Power.

Decydując się na ten model zyskujesz zmniejszenie kosztów paliwa nawet o 40%, w porównaniu do diesla. Otrzymasz także brak opłat drogowych na terenie Niemiec do 2023 roku. Warto dodać, że Iveco przygotował samochód o obniżonej emisji spalin. Jednocześnie, decydując się na ten model otrzymasz dofinansowanie w wysokości 6000 euro z CEF. Nie musisz martwić się o tankowanie na trasie, ponieważ w Europie znajduje się ponad 288 stacji, z których możesz skorzystać. Oszczędności z Iveco S-Way Natural Power są zauważalne i jak najbardziej możliwe do osiągnięcia.

Wejdź na https://promocje.iveco.pl/oszczedzaj-dzieki-0-maut?utm_source=HP_IVECO&utm_medium=1440×400&utm_campaign=OszczedzajDzieki0Maut i sprawdź, co jeszcze zyskasz wybierając Iveco S-Way Natural Power.

Pakiet korzyści w Jaguar

Previous article

Abonament na wybrane modele Jeep w dwóch wersjach

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Promocje