SUZUKI
0

Od 18 stycznia do 31 marca 2021 roku w Suzuki trwa akcja serwisowa polegająca na zimowej inspekcji nadwozia. W trakcie jej trwania obowiązują specjalne rabaty pozwalające na zakup części zamiennych Suzuki 30% taniej, a także dające możliwość skorzystania z usług serwisowych 15% taniej.

Wybierz się do autoryzowanego serwisu Suzuki i skorzystaj z okazji sprawdzenia sprawności swojego samochodu, w szczególności nadwozia. Bez względu na to, ile lat ma Twój samochód możesz skorzystać z aktualnej akcji serwisowej i sprawdzić stan nadwozia. Podczas wizyty sprawdzane będą elementy blacharskie, części oświetlenia, osłony podwozia, nadkola, chlapacze oraz wieszaki układu wydechowego. Dzięki temu, że akcja łączy się również z promocją na części zamienne oraz usługi serwisowe, przy okazji możesz skorzystać z dodatkowych napraw, których wymaga Twój samochód, jednocześnie wydając na ten cel znacznie mniej.

Jeżeli aktualna oferta w Suzuki jest dla Ciebie interesująca, zapoznaj się z jej regulaminem na https://suzuki.pl/pdf/auto/regulaminy/Zimowa-inspekcja-nadwozia-2021-regulamin-dla-klienta.pdf. Poznaj szczegóły akcji serwisowej, dzięki której jazda samochodem będzie bezpieczna.

Finał wyprzedaży w Opel

Previous article

Nowy Volkswagen Golf Variant od 647 zł netto miesięcznie

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Suzuki