Wyprzedaż w MAZDA nadal trwa 1
0

Marka Mazda idzie w ślady pozostałych salonów samochodowych działających w Polsce. Prowadzi obecnie wyprzedaż samochodów wyprodukowanych w 2017 i 2018 roku. Nie należy zwlekać. Warto udać się jak najszybciej do wybranego salonu Mazda, aby skorzystać z okazji i nabyć samochód w bardzo atrakcyjnej cenie. Ilość modeli objętych promocją jest ograniczona. Promocja trwa od 1 do 31 stycznia 2019 roku.

Promocją objęte są samochody fabrycznie nowe, które nie znajdowały się na ekspozycji, ani nie były samochodami zastępczymi. W związku z tym, że liczba samochodów objętych promocją jest mocno ograniczona, warto jak najszybciej udać się do wybranego Dealera, w celu skorzystać z oferty. Poznamy dokładne szczegóły promocji, a także ceny. Można będzie również na żywo zobaczyć samochód, który w Internecie wzbudził nasze zainteresowanie.

Promocja ze szczegółami została opisana na stronie https://www.mazda.pl/oferta/promocje/. Znajdują się tam także modele samochodów, które są w jej ramach do nabycia. Zachęcamy do skorzystania z tej oferty.

FORD – wyprzedaż rocznika 2018 trwa!

Previous article

Rocznik 2018 nadal na wyprzedaży? Tylko w Citroen!

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Mazda