CITROEN
0

Upusty nawet do 8000 zł są możliwe, jeżeli zdecydujesz się na jeden z wyprzedażowych modeli Citroen. Do nabycia są Citroen C3 Aircross oraz Citroen C5 Aircross.

Promocyjna oferta na Citrone C3 Aircross oraz Citroen C5 Aircross jest bardzo atrakcyjna. SUV Citroen C3 Aircross możesz kupić z rabatem do 4500 zł oraz promocyjnym ubezpieczeniem 2,99%. SUV Citroen C5 Aircross jest natomiast dostępny z upustem do 8000 zł i promocyjnym ubezpieczeniem 2,99%. Na który samochód się zdecydujesz? To już zależy od ciebie. Wybierz model idealnie dopasowany do swoich potrzeb, a uzyskasz korzystny efekt, który pozwoli na komfortową jazdą zarówno na krótkich, jak i długich dystansach. Ciesz się z przyjemności, jaką daje poruszanie się samochodem dopasowanym do potrzeb. Zdecyduj się na samochód, który kupisz taniej, a posłuży przez dłuższy czas.

Wejdź na https://www.citroen.pl/promocje/aktualne-promocje/promocje-miesiaca/suv-c5-aircross.html i ciesz się z możliwości skorzystania z wyjątkowej oferty od Citroen.

Fiat Panda 5-letnią gwarancją

Previous article

Hybrydowa Honda Jazz z rabatem 10 tysięcy złotych

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Citroen