KIA
0

KIA proponuje samochody z rocznika produkcji 2020 w bardzo atrakcyjnych cenach. Ciesz się z korzyści, jakie zyskasz kupując samochód w atrakcyjnym finansowaniu.

Wybierając Picanto zyskujesz do 5 tysięcy złotych. Stawiając na Rio suma korzyści wynosi do 6500 zł. Ceed Kombi daje Ci korzyści również do 6500 zł. Jeszcze więcej zyskasz wybierając Ceed Kombi PHEV, ponieważ korzyści wynoszą do 8500 zł. Jeszcze Ci mało? Do wyboru jest również ProCeed, na którego zakupie zyskasz 4500 zł. Promocja dotyczy wybranych modeli, które KIA wystawiła w wariancie wyprzedażowym. Każdy z pojazdów ma rok produkcji 2020. Jeżeli zależy Ci, aby kupić samochód, który zaimponuje, a jednocześnie zagwarantuje ogromną przyjemność z jazdy, to oferta skierowana właśnie do Ciebie.

Nie zwlekaj dłużej i postaw na jeden z modeli KIA. To szansa, aby zyskać samochód, którym pojeździsz przez najbliższe kilka lat. Wejdź na https://www.kia.com/pl/sprzedaz/promocje/wyprzedaz-2020/ i wybierz samochód, którym jazda sprawia ogromną przyjemność.

Najlepsze oferty na BMW z rocznika 2020

Previous article

Mazda CX-5 z oszczędnościami do 20 tysięcy złotych

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in KIA