Wyprzedaż rocznika 2019 w KIA 1
0

W KIA trwa wielka wyprzedaż rocznika produkcji 2019. Masz okazję nabyć jeden z wyjątkowych samochodów w bardzo atrakcyjnej cenie. Zyskać możesz nawet do 14 500 zł.

Wybierając Kia Sportage zyskujesz do 14 500 zł. Przy zakupie Kia Stonic, zyskujesz do 2000 zł. Wybierając Niro Hybrid lub Niro Plug-in Hybrid zyskujesz do 5000 zł. Picanto to korzyści do 2000 zł, a Rio do 3000 zł. To jedynie przykłady samochodów, które obecnie znajdują się na wyprzedaży w KIA. Wystarczy szczegółowo zapoznać się z ofertą marki, aby znaleźć propozycje odpowiednie dla siebie, najbardziej korzystne cenowo, jak i dopasowane pod każdym względem do potrzeb. Kia wie, jak rozpieszczać swoich klientów, i jakie oferty dla nich przygotowywać. Dzięki temu, że zdecydujesz się na nabycie jednego z samochodów oferowanych w cenie promocyjnej, na pewno tego nie pożałujesz.

Na stronie https://www.kia.com/pl/sprzedaz/promocje/wyprzedaz-rocznika-2019/ możesz zapoznać się z pełną gamą samochodów dostępnych w ramach wyprzedaży rocznika produkcji 2019.

Jeep Abonament z wieloma korzyściami

Previous article

Land Rover Discovery Sport w atrakcyjnej ofercie

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in KIA