suzuki
0

Suzuki wychodzi do klientów z fantastyczną możliwością zakupu  samochodów z rocznika 2018 z super rabatami, które można kupić taniej nawet do 6 000 zł. Czy to nie jest kusząca oferta?

Promocja dotyczy takich modeli jak Swift, Celerio, Ignis, SX4 S-cross, Swift Sport, Vitara. Jeżeli nie możecie się zdecydować, który model – polecam S-cross sx4 – to model typu crossover czyli samochód, który idealnie łączy ze sobą samochodu typu compakt z modelem typu SUV.  Ponadto wyposażenie samochodu również zachęca do zakupu. Zastosowano w nim to co nam potrzebne. Przede wszystkim interaktywny zestaw multimedialny, który bezpośrednio łączy się ze smartfonem, co oczywiście w dzisiejszych czasach jest niezbędne. Ale to nie koniec zalet, model ten ma przeszkolny, panormiczny dach oraz skórzaną tapicerkę. Oczywiście dostępna jest szeroka gama kolorów nadwozia z gwarancją na korozję.

Idealny samochód na podróże. Jeżeli jesteście zainteresowanie zachęcam do obejrzenia szczegółów na stronie https://suzuki.pl/auto/samochody/SX4-S-CROSS

Skodę Octavia kupisz z atrakcyjnym upustem

Previous article

Atrakcyjne ceny na akcesoria w Suzuki

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Promocje