Wyprzedaż modeli Tipo z oferty Fiata 1
0

Okazje w salonach Fiat są niezwykle korzystne. Tym razem przyszedł czas na świetną ofertę na modele Tipo. Możesz stać się jego właścicielem już od 44 900 zł. Liczba aut objętych akcją promocyjną jest ograniczona.

Fiat z okazji 100-lecia obowiązywania na polskim rynku przygotował dla swoich klientów wiele atrakcyjnych ofert promocyjnych. Jedna z nich dotyczy samochodów z serii Tipo. Dostępne są one w trzech wersjach: sedan, 5-drzwiowy hatchback oraz kombi. Każda z propozycji jest komfortowa, funkcjonalna i bardzo elegancka. Co więcej, nabywca może zdecydować o wyborze silnika benzynowego i wysokoprężnego o mocy 95-120 KM. Istnieje opcja samochodu z automatyczną skrzynią biegów DDCT. Samochody z serii Tipo są niezawodne, kompaktowe, a przy tym bardzo oszczędne. Posiadają aż 6 poduszek powietrznych, klimatyzację oraz radio z USB. Czego chcieć więcej od samochody tej klasy.

Na stronie https://dpromo.fiat.com/PL_TipoPremium znajdują się wszystkie szczegóły dotyczące oferty wyprzedażowe na samochody Fiat Tipo.

Kupując Audi w technologii mild hybrid zyskujesz dodatkową premię ekologiczną

Previous article

Komfortowa wyprzedaż w Citroen

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Fiat