FORD
0

Na rabaty do 40 tysięcy złotych możesz obecnie liczyć u dealera sprzedaży Ford, jeżeli zdecydujesz się na jeden z modeli z rocznika produkcji 2020. Oferta obowiązuje na dostawcze modele marki Ford.

Ford Transit Courier z rabatem do 8800 zł brutto, Ford Transit Connect z rabatem do 18 tysięcy zł brutto, Ford Transit Custom z rabatem do 29 tysięcy zł brutto, Ford Transit z rabatem do 40 tysięcy zł brutto, Ford Ranger z rabatem do 40 tysięcy zł brutto. Wszystkie te modele możesz kupić obecnie na wyprzedaży w Ford w bardzo atrakcyjnych ofertach, dostosowanych do potrzeb użytkowników. Co ważne, każdy z modeli jest wyjątkowy, wyposażony w szereg udogodnień, jak i zapewnia komfort podczas wypełniania obowiązków zawodowych. Wszystko to przekłada się na osiągnięcie bardzo wielu korzyści w związku z zakupem samochodu dostawczego dopasowanego do potrzeb firmy.

Wejdź na https://www.ford.pl/oferta/dopasuj/promocje/detaliczne/wyprzedaz/wyprzedaz-cv i dowiedz się więcej o ofercie wyprzedażowej na samochodowy dostawcze od marki Ford.

Jeep Renegade z rabatem do 12 tysięcy złotych

Previous article

Jaguar E-Pace bez wpłaty własnej dla przedsiębiorców

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Ford