Wypożyczenie EQV od Mercedes-Benz za 1% ceny brutto miesięcznie za 1 rok 1
0

Chcesz wyruszyć w niesamowitą podróż i nie martwić się o nic? Odpowiedzią na twoje potrzeby jest Mercedes-Benz. Możesz wypożyczyć model EQV za 1% jego ceny brutto miesięcznie za 1 rok. Wybierz samochód swoich marzeń i ciesz się z podróżowania bez ograniczeń.

Luksus, który towarzyszy każdemu posiadaczowi Mercedesa odczuwa się na co dzień. Podróżowanie jest o wiele wygodniejsze, przyjemniejsze i przede wszystkim odbywa się w sposób komfortowy, i to pod każdym względem. Jazda odbywa się na czystych zasadach związanych z atrakcyjnym wypożyczeniem. Ekologia i ekonomia idą w parze w przypadku modeli od Mercedes-Benz, dlatego o żaden aspekt nie trzeba się martwić. Koszt ładowania w zwykłym trybie to tylko 19 zł/100 km. Czy może być taniej? Zdecydowanie nie. Sprawdź możliwości, jakie daje w nowych wariantach Mercedes-Benz, a zyskasz wiele korzyści.

Wejdź na https://www.mercedes-benz.pl/passengercars/mercedes-benz-cars/campaigns/eqv-and-v-class/highlights.module.html i postaw na rozwiązania korzystne dla ciebie cenowo.

Eclipse Cross PHEV już od 944 zł netto miesięcznie w Mitsubishi

Previous article

Nowa Kia Sorento Plug-in Hybrid w leasingu 100,01%

Next article

You may also like

Comments

Leave a reply

More in Leasing