DACIA
0

Samochody z rocznika 2020 są nadal dostępne w ofercie marki Dacia. Masz szansę kupić je na atrakcyjnej wyprzedaży. Sprawdź korzyści, jakie osiągniesz.

Bez wychodzenia z domu masz szansę kupić samochód, który spełni wszystkie twoje oczekiwania. Formalności załatwisz przez internet. Dacia robi to dla twojego bezpieczeństwa, ze względu na zagrożeniem koronawirusem. Dealer sprzedaży Dacia będzie towarzyszył ci wirtualnie na każdym etapie podejmowania decyzji i finalizacji zakupu. W ramach akcji wyprzedażowej możesz również skorzystać z wielu dodatkowych promocji. Np. do Dacii Duster oraz Sandero możesz dokupić komplet kół zimowych za 499 zł. Dostępny jest również atrakcyjny sposób finansowania w kredycie SMART START, z niską ratą i ubezpieczeniem 1,9%. Samochody możesz kupić od ręki z fabryczną instalacją LPG w najtańszej ofercie na rynku, za jedyne 1000 zł.

Wejdź na https://www.dacia.pl/kampania/wyprzedaz-2020.html i poznaj wszystkie oferty wyprzedażowe na samochody z rocznika produkcji 2020.

BMW z pakietem M Sport w specjalnej ofercie

Previous article

Ford Kuga z rabatem do 19 000 zł

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Dacia