Voucher 3000 zł do wykorzystania w salonach marki Opel 1
0

Atrakcyjne finansowanie, jakie oferuje marka Opel to niejedyna korzyść, która zachęca do skorzystania z oferty. Do 30 września wypełniając formularz kontaktowy na stronie marki Opel i decydując się na zakup samochodu, zyskujesz 3000 zł do wykorzystania na usługi i produkty dostępne w salonach Opla.

 

Niemiecka technologia, śmiały design to zaledwie garstka rozwiązań, jakie proponuje marka Opel, aby zaspokoić potrzeby swoich Klientów. Zyskujesz samochód, którym jazda sprawia ogromną przyjemność, bez najmniejszych problemów. Ponadto, atrakcyjne finansowanie, które proponuje Opel powoduje, że oferta jest skierowana do szerokiego grona Klientów. Każdy może sobie pozwolić na samochód, którego zakup zostanie rozłożony na wygodne raty. Klient decydujący się na samochód jest do końca września nagradzany voucherem o wartości 3000 zł. Na pewno warto z tej okazji skorzystać, jeżeli już od dłuższego czasu zastanawiasz się nad zakupem samochodu od niemieckiego producenta.

 

Wejdź na https://www.opel.pl/promocje/index/opel-voucher.html?x-filters=0A,0G&x-marketing-id=OPPL_VCH i ciesz się z szerokiego wyboru niemieckich samochodów.

Mitsubishi Eclipse Cross PHVE dostępny w leasingu 101%

Previous article

Voucher do 5000 zł na skorzystanie z oferty Peugeot

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Pozostałe