volvo
0

Wybierając Volvo XC40, zyskujesz do 23 600 zł. Jest to model najlepszy z najlepszych, a w dodatku dostosowany do zróżnicowanych potrzeb kierowców.

Limitowana oferta specjalna, która została przygotowana na model XC40 dostępna jest na wersje z manualną skrzynią biegów. Zdobywca nagrody Car Of The Year 2018 zapewni wysoki komfort z jazdy, a nowoczesny design spodoba się każdemu, kto uwielbia tego typu wzornictwo. Przemyślana konstrukcja, dbałość nawet o najdrobniejsze szczegóły to mocne strony Volvo XC40, czyli samochodu tworzonego z myślą o potrzebach klientów. Pojazd zaskoczy każdego, a jednocześnie będzie spełnieniem jego marzeń o wyjątkowo komfortowej jeździe zarówno po mieście, jak i na dalszych dystansach. Generacja Volvo dba o potrzeby swoich klientów i stara się im sprostać w najlepszy z możliwych sposobów.

Więcej szczegółów na temat tej propozycji znajdziesz na stronie https://www.volvocars.com/pl/sprzedaz/sprzedaz/oferty/xc40-oferta-specjalna. Wejdź i sprawdź, jakie możliwości daje Volvo.

Volkswagen Golf z rabatem do 11 tysięcy złotych

Previous article

Ostatnie sztuki Alfa Romeo z rocznika 2018

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Volvo