VOLVO
0

Elektryczny samochód daje nie tylko korzyści dla środowiska, ale także dla samego kierowcy. Decydując się na Volvo C40 Recharge, możesz zyskać naprawdę bardzo dużo m.in. 3 lata darmowego serwisu, pakiet ubezpieczenia komunikacyjnego oraz możliwość przedłużenia gwarancji.

Zakup Volvo C40 Recharge jest uzasadniony nie tylko dla osób chcących zadbać o ekologię. Zyskasz wiele stawiając na elektryka. Przez 3 lata Volvo będzie pokrywało koszty przeglądów i wybranych części eksploatacyjnych. Dzięki temu Twój samochód będzie działał bez zarzutu, bez ponoszenia żadnych kosztów dodatkowych. Możesz liczyć również na pakiet ubezpieczenia komunikacyjnego na 3 lata, żeby cieszyć się z bezpiecznych podróży. Twój samochód otrzyma również 3-letnią ochronę gwarancyjną. Czy może być lepiej? Volvo dba o potrzeby swoich Klientów, dlatego każda oferta przygotowywana jest indywidualnie. Samochód zapewnia ogromną przyjemność z jazdy, bez żadnych kompromisów.

Wejdź na https://www.volvocars.com/pl/v/cars/c40-electric i zobacz, co jeszcze możesz zyskać kupując Volvo C40 Recharge w atrakcyjnej ofercie.

Nowy Seat Leon od 967 zł netto miesięcznie

Previous article

Atrakcyjne Renault z fabryczną instalacją LPG

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Promocje