opel
0

W dniach 22-29 sierpnia 2020 trwa Tydzień Opla Astra. Ten kultowy model niemieckiego potentata motoryzacyjnego dostępny jest za 61 900 zł lub od 620 zł netto miesięcznie. Wyjątkowe okazje nie zdarzają się zbyt często, dlatego warto z nich skorzystać.

W ciągu tygodnia możesz kupić wiele wersji Astra, jakie ma w swojej ofercie Opel, i to w bardzo atrakcyjnych cenach. Nowa Astra Hatchback dostępna jest za 61 900 zł, a Astra Sports Tourer z rabatem 10 tysięcy złotych lub od 742 zł netto miesięcznie w ofercie Free2Move Lease. Takiej oferty dawno w Oplu nie było, dlatego warto się jej przyjrzeć, jeżeli chcesz stworzyć sobie ogromna przyjemność z jazdy. Stawiając na tego typu propozycje, masz szansę zyskać wysokiej jakości samochód, którym jazda sprawi ogromną przyjemność. Bez dwóch zdań, taki samochód zatroszczy się o przyjemną jazdę zarówno na krótkich, jak i długich dystansach.

Na stronie https://www.opel.pl/promocje/promocje-2019/index.html możesz sprawdzić wszystkie informacje na temat aktualnej oferty marki Opel.

Nowy SUV Peugeot 2008 od 819 zł netto miesięcznie

Previous article

Seat Tarraco od 999 zł netto miesięcznie

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Opel