Toyota BusinessPlus z myślą o przedsiębiorcach 1
0

Toyota przygotowała specjalne oferty samochodów z myślą o przedsiębiorcach poszukujących idealnych pojazdów do swojej firmy. Wystarczy wziąć udział w programie BusinessPlus, aby zyskać wiele.

Jakie samochody dostępne są w specjalnej ofercie dla przedsiębiorców? M.in. Proace od 1245 zł netto miesięcznie, Aygo od 425 zł netto miesięcznie lub z rabatem do 6 tysięcy złotych, Yaris od 449 zł netto miesięcznie lub z rabatem do 5 tysięcy złotych. Modeli, jakie Toyota może zaproponować przedsiębiorcy jest o wiele więcej. To jedynie przykłady. Dzięki temu, że właściciel firmy ma duży wybór różnego rodzaju propozycji, jest w stanie zdecydować się na model w każdym calu dopasowany do swoich potrzeb i oczekiwań. Zdecydowanie przełoży się to na osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów. W końcu każda firma potrzebuje komfortowego, wygodne i świetnie sprawującego się samochodu.

Na stronie https://www.toyota.pl/campaigns/business#/pl/chr znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące oferty promocyjnej skierowanej do przedsiębiorców.

Jesień korzyści w Suzuki

Previous article

Wyprzedaż rocznika 2019 w Volkswagen

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Nowości