VOLKSWAGEN
0

Masz szansę kupić jeden z SUVów dostępnych w ofercie Volkswagen z atrakcyjnymi rabatami oraz w nowoczesnej formie finansowania. Niska rata miesięczna jest gwarantowana. Dodatkowo oferowany jest także promocyjny leasing 101%. Poczuj się nieziemsko w jednym z wyjątkowych modeli SUV.

Przebojowy T-Cross może być twój od 399 zł netto miesięcznie, zadziorny T-Roc dostępny jest od 422 zł netto miesięcznie, bezkompromisowy Tiguan oferowany jest od 573 zł netto miesięcznie, Tiguan eHybrid Plug-in możesz nabyć od 1083 zł netto miesięcznie, a wszechstronny Tiguan Allspace jest dostępny od 720 zł netto miesięcznie. Możesz także zdecydować się na imponujący Touareg od 1622 zł netto miesięcznie lub Touareg eHybrid Plug-in od 2454 zł netto miesięcznie. Wybierz jeden z dostępnych modeli i ciesz się z wysokich rabatów oraz atrakcyjnego finansowania, z którego możesz skorzystać.

Wejdź na https://od-reki.volkswagen.pl/oferta/rodzinasuv?netto=true&page=1&intcmp=rodzinasuv-DCP i zobacz, jaka oferta została przygotowana specjalne dla ciebie.

Wyjątkowe ceny na akcesoria Suzuki

Previous article

Modele Toyoty w wyjątkowych cenach

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Leasing