MAZDA
0

Decydując się na Mazdę CX-30 możesz skorzystać z wielu ciekawych ofert związanych z finansowaniem. W podstawowym pakiecie, Mazda CX-30 może być twoja już od 749 zł netto miesięcznie. Dla przedsiębiorców został przygotowany leasing 101%. Wybierając model z rocznika 2020 zyskujesz do 5 tysięcy złotych oszczędności.

Sprawdź różne opcje finansowania, jakie proponuje Mazda i kup SUV CX-30 w atrakcyjnej ofercie promocyjnej. Więcej na tym skorzystasz niż myślisz. Pojazd jest kompaktowy, miejski, a tym samym bardzo zwinny. Posiada najbogatsze wyposażenie, jakie tylko możesz sobie zamarzyć. Standardowe rozwiązania w nim zastosowane zostały podkręcone, tym samym kierowca zyskuje pełen komfort prowadzenia z dodatkowymi opcjami, z których może skorzystać. Mazda CX-30 jest bezpieczna, kompaktowa, odznacza się nowoczesnym designem, a na wyposażeniu znajdują się multimedia umilające każdą podróż.

Jeżeli jesteś przekonany, że SUV CX-30 odpowiada wszystkim twoim potrzebom, wejdź nahttps://www.mazda.pl/modele/mazda-cx-30/ i zobacz, jakie korzyści wiążą się z jego zakupem.

25% na tapicerki skórzane w Honda

Previous article

Eclipse Cross PHEV już od 944 zł netto miesięcznie w Mitsubishi

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Leasing