seat
0

Seat Tarraco może być Twój już od 999 zł netto miesięcznie w leasingu, w który został wliczony również pakiet ubezpieczenia. Leasing bez zobowiązań to oferta, z której jak najbardziej warto skorzystać.

Na Seat Tarraco otrzymujesz 5 lat gwarancji, niezależnie od tego, czy wybierzesz ofertę dla klientów indywidualnych, czy dla firmy. W przypadku tej drugiej opcji, leasing wynosi 101%. Do wyboru są trzy wersję Seata Tarraco: Style, Xcellence i FR. Ty decydujesz, który samochód bardziej spełnia Twoje oczekiwania i jest dostosowany do potrzeb. Warto dodać, że Seat nie rządka wkładu własnego. Wynosi on 0%, dlatego nie musisz martwić się o żadne kwestie finansowe. Wszystko zostanie rozłożone na dogodne raty, dzięki którym Twój budżet nie zostanie w żaden sposób obciążony. Przełoży się to na osiągnięcie bardzo dobrych rezultatów. Seat dokładnie wie, jak zadowolić swoich klientów, a dzięki tak kompleksowej ofercie im się to udaje.

Na stronie https://www.seat.pl/samochody/tarraco/opis.html znajdziesz wszystkie propozycje, jakie przygotowała marka Seat w ramach promocji.

Tydzień Opla Astra

Previous article

Ostatnia szansa na samochód z 2019 roku w Subaru

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Leasing