Samochód na raty – to nie musi oznaczać kredytu 1
0

Wiele osób marzy o wysokiej klasy samochodzie, którym będzie można komfortowo pokonywać drogę do pracy czy na dalekie wakacje. Najlepiej, gdyby wygoda i bezpieczeństwo szły w parze z nowoczesnym designem. Takie auta sporo kosztują, a nie każdy jest na tyle odważny, by decydować się na kredyt. Okazuje się jednak, że wcale nie jest to konieczne, by korzystać z auta w systemie ratalnym.

Różne możliwości spłacania samochodu

Na rynku motoryzacyjnym funkcjonują pośrednicy, dzięki którym można zakupić samochód na raty bez konieczności brania kredytu. Do ich ofert codziennie trafiają nowe lub używane auta, które można użytkować w ramach leasingu, wynajmu długoterminowego czy kredytu balonowego. Opcje te wykorzystują zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorstwa. Wszystko dlatego, że dostępne są i leasingi konsumenckie, i operacyjne. Oferty tworzy się indywidualnie dla każdego klienta poprzez dopasowanie warunków konkretnych umów i wysokości miesięcznych rat.

Czy samochód na raty trzeba kupić na własność?

Kwestia własności pojazdu uzależniona jest od rodzaju podpisanej umowy. Jeśli chodzi o leasing, to po zakończeniu okresu użytkowania wynajmujący zyskuje pierwszeństwo do zakupu danego modelu. Jeśli auto mu się sprawdziło, może je kupić, a jeśli ma ochotę na zmianę – może podpisać nową umowę na zupełnie inny pojazd. Jeśli decydujesz się na kredyt balonowy, sytuacja wygląda bardzo podobnie. Dzięki dopasowaniu umowy do własnych potrzeb nie musisz zobowiązywać się do kupna samochodu.

Szeroki wybór aut w systemach ratalnych

Za pośrednictwem Carberry można wynająć samochód, wziąć kredyt balonowy czy podpisać umowę leasingową. Wystarczy dokonać formalności online. Serwis oferuje mnóstwo różnorodnych samochodów, które są w stanie idealnym lub zupełnie nowe. Dopasujesz je zarówno do potrzeb swojej firmy, jak i rodziny. Wybieraj między vanami, sedanami czy SUV-ami i ciesz się komfortem jazdy wymarzonym autem już teraz.

Zakup samochodu na firmę w 2022 roku – jak kupić auto?

Previous article

Polerowanie reflektorów na własną rękę – czy warto?

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Porady