Renault Zoe od 999 zł miesięcznie w kredycie Easy Box 1
0

Renault Zoe to najlepiej sprzedające się auto elektryczne w Europie od 2012 roku. Może być Twoje od 999 zł netto miesięcznie. Wystarczy, że weźmiesz kredyt Easy Box, a oferta będzie aktualna, przy RRSO 5,64%. Dodatkowo, masz szansę skorzystać z rządowego dofinansowania „Mój elektryk”.

Wybierz swój wymarzony samochód i ciesz się z jazdy zgodnej z ekologicznymi wartościami. Renault przygotowało model, który działa niezawodnie, a jednocześnie jest dostępny w bardzo atrakcyjnej cenie. Wystarczy, że skorzystasz z programu rządowych dopłat, a zyskasz dodatkowe 18 750 zł na zakup elektryka. Zdecydowanie, taka oferta jest jak najbardziej opłacalna, co gwarantuje zyskanie samochodu, który działa niezawodnie, jest maksymalnie korzystny. Jazda zgodna z ekologicznymi zasadami jest jak najbardziej korzystna i stanowi przyszłość motoryzacji. Warto już teraz dołączyć do trendu, który może uratować planetę przed pogłębianiem się globalnego ocieplenia.

Wejdź na https://www.renault.pl/samochody-elektryczne/zoe.html i wybierz samochód, dzięki któremu ekologiczna jazda będzie jak najbardziej możliwa.

Ford Mustang Match-E z dopłatą 27 000 zł, w programie „Mój elektryk”

Previous article

Oferta Easy Eco w Hyundai

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Leasing