MITSUBISHI
0

Modele z rocznika produkcji 2019 i 2020 nadal dostępne są w ofercie Mitsubishi. Jednym z nich jest Eclipse Cross, przy którego zakupie możesz otrzymać rabat w wysokości 18 tysięcy złotych lub sumę korzyści sięgającą nawet 11 500 zł.

Mając do dyspozycji tak szeroki wybór ofert promocyjnych możesz zdecydować, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza. Najważniejsze, aby jak najwięcej zaoszczędzić przy zakupie wymarzonego samochodu. Dążenie do celu z Eclipse Cross jest o wiele prostsze. Masz do dyspozycji samochód gwarantujący maksymalną satysfakcję. Pojazd jest ukoronowaniem stuletniej produkcji samochodów i jednocześnie łączy wszystko, co najlepsze. Posiada ostrą stylistykę, zapewnia dynamiczną jazdę i gwarantuje przyjemną technikę. Nie bez przyczyny, Eclipse Cross uważany jest za jeden z najlepszych modeli w szeregach Mitsubishi.

Wejdź na https://www.mitsubishi.pl/oferta/eclipse-cross i dowiedz się więcej na temat oferty promocyjnej przygotowanej przez Mitsubishi. Zyskasz samochód w każdym calu dopasowany do swoich potrzeb.

Samochody z rocznika 2020 dostępne od ręki w Mercedes-Benz

Previous article

Nowy Peugeot 3008 od 988 zł netto miesięcznie

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Mitsubishi