Rabat do 22 tysięcy złotych na modele z 2018 roku 1
0

W Mitsubishi nieuchronnie zbliża się koniec wyprzedaży modeli z rocznika 2018. To ostatnia okazja, aby nabyć wymarzony samochód z rabatem nawet do 22 tysięcy złotych i 5-letnią gwarancją fabryczną. Nie zwlekaj! Wybierz idealny model dla siebie już teraz!

Maksymalne 22 tysięcy złotych rabatu możesz zyskać, jeżeli wybierzesz Mitsubishi Outlander 2.0 Instyle CVT 4WD. Wraz z samochodem otrzymasz opony zimowe oraz ubezpieczenie PZU w specjalnej, znacznie niższej cenie niż standardowa. Jakie jeszcze samochody są do nabycia? Space Starz rabatem do 8000 zł, ASX w cenie obniżonej o 14 tysięcy złotych, a także Eclipse Cross (9 lub 14 tysięcy złotych mniej).

Wybór modeli jest szeroki, a rabaty bardzo atrakcyjne, dlatego uda się znaleźć propozycję idealną dla siebie, jeżeli jesteś fanem Mitsubishi. Warto skorzystać z tej wyjątkowej promocji.

Samochody w mocno obniżonych cenach są do nabycia od ręki. Więcej szczegółów wyprzedaży znajdziesz na stronie https://www.mitsubishi.pl/oferta/wyprzedaz. Wybierz już teraz auto dla siebie.

JAGUAR F-PACE z rocznika 2018 w bardzo korzystnej cenie

Previous article

Wyprzedaż NISSANA – rabaty do 16 tysięcy złotych

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Mitsubishi