PEUGEOT
0

Jesienne chłody i zimowe mrozy są dużym wyzwaniem dla samochodu. Trzeba się na zmianę przygody odpowiednio przygotować. Z Peugeot to żaden problem. Od 21 września do 30 listopada trwa specjalna oferta promocyjna na usługi serwisowe.

Skorzystaj z oferty i przygotuj swój samochód na jesienne i zimowe chłody. W ofercie Peugeot znajdziesz wiele usług serwisowych w bardzo atrakcyjnych, specjalnych cenach. Dzięki temu, że z nich skorzystasz, będziesz w stanie jeździć samochodem bezpiecznie, niezależnie od panujących warunków atmosferycznych. W specjalnej cenie możesz kupić nowy akumulator, pióra wycieraczek, a także wykonać bilans auta na każdą pogodę za jedyne 99 zł. W specjalnych cenach dostępna jest także usługa wymiany klocków i tarcz hamulcowych (-15% taniej). Atrakcyjna oferta obejmuje również zakup kół zimowych. Przegląd okresowy wykonasz za 649 zł.

Wejdź na https://www.peugeot.pl/serwis-czesci-i-akcesoria/promocje-serwisowe/bezpieczna-jesien-z-serwisem-peugeot.html i sprawdź, jakie jeszcze oferty promocyjne Peugeot. 

Do 21 tysięcy złotych rabatu na Ople z 2020 rocznika produkcji

Previous article

Alfa Romeo Giulia i Stelvio z rabatem do 22%

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Peugeot