MERCEDES-BENZ
0

Rok 2020 można zaliczyć do najbardziej niespokojnych i wręcz rewolucyjnych. Pandemia zakłóciła spokój wielu ludzi. Przewartościowaliśmy wiele spraw. W natłoku problemów nie należy jednak zapominać o bezpieczeństwie, jakie powinien gwarantować samochód. Mercedes chce przygotować Klientów na nadchodzący zimowy sezon. Proponuje przegląd za jedyne 99 zł.

Przygotuj swój samochód na wszystko. Ciesz się urokiem jesiennych liści i śniegiem zimą bez obaw, że Twój pojazd nie będzie w stanie sprostać zmiennym warunkom atmosferycznym i utrudnieniom, jakie napotka na drodze. Dzięki aktualnemu przeglądowi, który proponuje Mercedes, możesz w skuteczny sposób sprawdzić, czy Twój samochód jest przygotowany na nadchodzący, trudny pod względem warunków drogowych czas dla kierowców. Atrakcyjna oferta serwisowa Mercedes-Benz na pewno w tym pomoże. Podczas przeglądu zostaną sprawdzone ciśnienie w oponach i stan bieżnika, działanie świateł i ich optymalne ustawienie, okładziny klocków hamulcowych (kontrola wizualna), stan podwozia (kontrola wizualna), poziom oleju w silniku, szczelność układu klimatyzacji, działanie spryskiwaczy szyb i reflektorów, napięcie i stan paska klinowego, działanie klaksonu, stan wycieraczek oraz stan przedniej szyby.

Wejdź na https://www.mercedes-benz.pl/passengercars/being-an-owner/offers/seasonal-offers.module.html i poznaj szczegóły oferty.

Wyprzedaż w Mitsubishi

Previous article

Akcja odkupu w Nissan

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.