mercedes
0

Aby letni wyjazd miał pozytywny przebieg, trzeba mieć sprawny samochód. Mercedes-Benz przygotował wyjątkową ofertę, która daje możliwość wykonania przeglądu za jedyne 99 zł. Co otrzymasz w ramach tej oferty?

Zanim wybierzesz się na urlop, sprawdź stan swojego samochodu. Odwiedź Autoryzowany Serwis Mercedes-Benz, a Twoim samochodem zajmą się najlepsi z najlepszych. W ramach przeglądu zostaną sprawdzone wszystkie najważniejsze, podstawowe elementy pojazdu. Serwisanci sprawdzą przede wszystkim ciśnienie w oponach i czujniki ciśnienia, działanie świateł i ich optymalne ustawienie, okładzinę klocków hamulcowych, stan podwozia, poziom oleju w silniku, szczelność układu chłodniczego, działanie spryskiwaczy szyb i reflektorów, napięcie i stan paska klinowego, działanie klaksonu, stan wycieraczek, a także stan przedniej szyby. Przegląd jest obszerny i szczegółowy, dlatego warto z niego skorzystać przed długim, wakacyjnym wyjazdem.

Na stronie https://www.mercedes-benz.pl/passengercars/being-an-owner/offers/seasonal-offers.module.html znajdziesz wszystkie szczegóły dotyczące przeglądów w Mercedes-Benz.

Rabaty do 24 tysięcy złotych w Mitsubishi

Previous article

Kia ProCreed i XCreed w promocyjnej ofercie dla firm

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.