Przedłużona gwarancja w Suzuki 1
0

Korzystając z programu Service Care 3+2, możesz przedłużyć posiadaną gwarancję i zyskać do 2 lat ubezpieczenia kosztów naprawy. Program zapewnia kompleksową ochronę serwisową na każdy samochód z oferty Suzuki.

Jest możliwość przedłużenia ochrony gwarancyjnej do 24 miesięcy po zakończeniu dotychczasowej gwarancji. Z programu mogą skorzystać tylko osoby nabywające nowe samochody w salonach Suzuki. Łącznie, ochrona gwarancyjna może więc obowiązywać przez 5 lat. Wszystkie naprawy będą wykonywane przy użyciu technologii Suzuki w Autoryzowanej Stacji Obsługi. Przyczyni się to do wzrostu atrakcyjności posiadanego pojazdu na rynku wtórnym, w przypadku chęci jego sprzedaży.

W trakcie trwania ubezpieczenia, możesz także skorzystać z pomocy assistance, która obejmuje naprawę samochodu na miejscu zdarzenia, holowania, koszty parkingu, uzyskanie potrzebnych informacji, w przypadku zdarzenia na zdrowe, jak i wiele usług dodatkowych.

Na stronie https://suzuki.pl/auto/service-care znajdziesz szereg informacji, dzięki którym podjęcie decyzji o skorzystaniu z programu będzie prostsze. To po prostu się opłaca.

Jeep w abonamencie

Previous article

Zadbaj o bezpieczeństwo z Subaru

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Promocje