Promocyjne finansowanie w BMW 1
0

Szeroka gama modeli w promocyjnym finansowaniu, jaką posiada marka BMW zachwyca. Sprawia, że każdy może wybrać opcję odpowiednią dla siebie, a przy tym korzystną pod względem cenowym. Nieograniczone możliwości wyboru uwielbiają klienci, a takie opcje oferuje marka BMW.

BMW Comfort Lease to oferta, z której warto skorzystać. Niskie raty miesięczne i 0% opłaty wstępnej to propozycja, z której aż żal nie skorzystać. Oferta BMW Leasing 0% jest o tyle atrakcyjna, że pozwala na wybór wielu modeli samochodów i dopasowanie ich do swoich potrzeb. Część modeli jest gotowa do odbioru u dealera sprzedaży BMW. Wystarczy zapytać o szczegółową ofertę, a zostanie ona na pewno przedstawiona. W zaproponowanym rozliczeniu można nabyć m.in. BMW 318i, BMW z serii 3 Touring, BMW z serii 5 Limuzyna, BMW z serii 5 Touring czy BMW z serii Gran Turismo.

Sprawdź szczegółową ofertę BMW na https://www.bmw.pl/pl/topics/offers-and-services/xokazji2018nowe1.html#/bookmark=aHR0cHM6Ly9mb3JtaHViLmJtdy5hdC9wbC9mb3Jtcy9ibXcvMjAxOS1ibXctcTRzYWxlc3B1c2gvP2VtYmVkZGVk.

Komfortowa wyprzedaż w Citroen

Previous article

Jeep Abonament z wieloma korzyściami

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in BMW