citroen
0

Sprawdź, czy Twój samochód po długiej przerwie spowodowanej brakiem jazdy w okresie pandemii działa nadal tak, jak powinien. Citroen od 20 maja do 30 czerwca 2020 prowadzi akcję weryfikacyjną, jednocześnie proponując korzystne rabaty na wiele prac serwisowych. Zadbaj o bezpieczeństwo podczas jazdy już dziś.

Samochody nieeksploatowane przez dłuższy czas mogą nie działać tak, jak powinny. Sprawdź, czy Twój Citroen nie potrzebuje wymiany oleju czy akumulatora. Marka Citroen przygotowała szereg promocji serwisowych, dzięki którym skorzystanie z fachowych usług jest znacznie tańsze niż zwykle. Za wymianę oleju silnikowego wraz z filtrem zapłacisz 299 zł brutto. Ceny specjalne obowiązują również na zakup akumulatorów, a jednocześnie otrzymujesz wymianę gratis. Za przegląd okresowy zapłacisz obecnie 649 zł brutto. Przy zakupie akcesoriów do samochodu możesz skorzystać z rabatu 15%.

Sprawdź całą ofertę przeglądów w Citroen na https://www.citroen.pl/promocje-serwisowe/weryfikacja-auta-po-dluzszym-postoju.html.

Wakacyjna promocja w Toyota

Previous article

Czyszczenie klimatyzacji za 99 zł w Dacia

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Citroen