mitsubishi
0

Marka Mitsubishi przygotowała dwie atrakcyjne oferty na Outlandera. Jedna dotyczy standardowej opcji, a druga wersji PHEV. Sprawdź, z jakimi korzyściami wiąże się wybór jednej z zaprezentowanych wersji.

Standardowy Outlander dostępny jest od 89 900 zł brutto. Otrzymujesz na samochód 5 lat gwarancji. Dotyczy to wersji wyposażenia Invite Plus. W cenę wliczony jest już rabat gotówkowy w wysokości 17 000 zł. Drugą opcją jest Outlander PHEV. Decydując się na ten model, otrzymasz 8 lat gwarancji na baterię, a samochód może być Twój już od 1908 zł netto miesięcznie. To od Ciebie zależy, którą ofertą bardziej się zainteresujesz. Co ciekawe, obie wersje zapewniają tak samo wysoki komfort i sprawiają, że przyjemność z jazdy jest ogromna. Warto prześledzić parametry samochodu, zapoznać się dokładnie z ofertą, jaką przygotowała marka Mitsubishi, a dużo łatwiej będzie podjąć ostateczną decyzję.

Na stronie https://www.mitsubishi.pl/oferta/outlander-phev znajdziesz szczegółową ofertę na Outlandery z oferty Mitsubishi.

Opel Grandland X Hybrid4 za 1250 zł netto miesięcznie

Previous article

Nissan Leaf od 118 tysięcy złotych

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Mitsubishi