Pakiet Suzuki dla wymagających 1
0

Wielu kierowców szybko nudzi się posiadanymi modelami samochodów. Chcą zmian i każdego dnia potrzebują odmiany. Z marką Suzuki mają taką możliwość. Wystarczy kupić wersję limitowaną SUV-a Suzuki Vitara GSX-R dostępną razem z motocyklem GSX-R125 na prawo jazdy kat. B, a każdy dzień będzie przygodą i szansą na wybór dogodnego środka transportu.

Suzuki Vitara w limitowanej wersji GSX-R posiada sportowy wygląd i został wyposażony w pakiet idealnie dopasowanych do potrzeb użytkownika akcesoriów o wartości 4000 zł. Kierowca otrzymuje w nim m.in. czerwone nakładki na luterka, zegarek centralny Kanji, a także spojler dachowy w kolorze nadwozia. Samochód dostępny jest w wersjach Comfort, Premium, Elegance, Elegance Sun.

Suzuki GSX-R125 to motocykl z 2018 roku, którego waga to 134 kg. Jest najlepszym modelem w klasie motocykli do 125 cm3. Spełni oczekiwania każdego fana jednośladów.

Jeżeli ta oferta jest dla Ciebie interesująca, wejdź na https://suzuki.pl/pakiet-suzuki, aby dowiedzieć się na jej temat więcej.

Skorzystaj z programu 5+ w salonach Seat

Previous article

Volvo S90 lub V90 w leasingu 100 lub 101%

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Producenci