Outlander taniej o VAT w Mitsubishi 1
0

Nowy Outlander w Mitsubishi możesz kupić obecnie taniej o VAT. Samochód ma rok produkcji 2018, ale jako rok modelowy określany jest tutaj 2019.

Jeżeli chcesz stać się właścicielem Outlandera, możesz skorzystać z atrakcyjnego finansowania, jakie przygotowała marka Mitsubishi. Dostępny jest rabat gotówkowy na dwie wersje wyposażenia: City Style 5MT 2WD i Intense Plus SDA CVT 4WD. Odpowiednio, każdy z tych modeli można kupić 16 lub 13 tysięcy taniej. Dodatkowo, możesz zyskać 2 tysiące złotych rabatu, jeżeli zdecydujesz się na zakup ubezpieczenia PZU 3,8%. Wychodzi więc na to, że model Mitsubishi możesz kupić z maksymalnym rabatem 18 tysięcy złotych brutto. Opcji, w których możesz kupić Outlander jest jeszcze kilka. Różnią się sposobem finansowania, a także wysokością udzielanego rabatu, dlatego warto zapoznać się z wszystkimi wariantami, jakie przygotowała marka Mitsubishi.

Wejdź na https://www.mitsubishi.pl/oferta/outlander i sprawdź, która oferta na Nowy Outlander będzie dla Ciebie najbardziej korzystna.

KIA wyprzedaje samochody z rocznika 2019

Previous article

YOU+NISSAN – program dla posiadaczy modeli Nissan

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Leasing