mitsubishi
0

Elektryczny lub hybrydowy – w tych dwóch wersjach możesz kupić Mitsubishi Outlander Phlev. Jest to najpopularniejszy w Europie SUV z napędem hybrydowym z zasilaniem z gniazdka. Może być Twój już od 960 zł netto miesięcznie.

Samochody wychodzą obecnie naprzeciw oczekiwaniom ludzi, dla których środowisko i oszczędności mają znaczenie. Nabywając SUV w wersji hybrydowej lub elektrycznej dbasz o przyrodę, nie zanieczyszczasz jej, a jednocześnie nie odmawiasz sobie przyjemności jazdy komfortowym samochodem. Rata od 960 zł netto miesięcznie jest w zasięgu możliwości wielu osób, dlatego bezapelacyjnie możesz zdecydować się na tę ofertę. Nie pożałujesz. Stworzysz dzięki temu komfortowe warunki do jazdy dla siebie, jednocześnie dbając o środowisko, jak i domowy budżet. Mitsubishi przygotował ofertę dla najbardziej wymagających klientów. Wiele zyskasz decydując się na jej wdrożenie w życie.

Na stronie https://www.mitsubishi.pl/samochody/outlander-phev możesz zapoznać się z całą ofertą wyprzedażową marki Mitsubishi.

Abonament na wybrane modele Jeep w dwóch wersjach

Previous article

SUV Mazda CX-30 z imponującym wyposażeniem od 743 zł netto miesięcznie

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Leasing