suzuki
0

Suzuki wie, jak rozpieszczać swoich klientów. Marka przygotowała wyjątkową ofertę promocyjną, w trakcie której wybrane modele samochodów można kupić z atrakcyjnymi rabatami.

Jakie modele Suzuki znajdują się obecnie na promocji? Suzuki Swift jest dostępne z rabatem do 3000 zł, Suzuki Swift Sport Hybrid z rabatem do 3000 zł, a Suzuki Vitara Hybrid z rabatem do 5000 zł. Możesz także kupić Suzuki SX4 S-Cross Hydbrid w promocyjnej cenie od 69 900 zł. Okazji jest co nie miara. Każdy może wybrać propozycję na miarę swoich oczekiwań. Co ważne, Suzuki dysponuje modelami atrakcyjnymi pod względem wizualnym, ale też bardzo dobrymi, jeżeli chodzi o parametry techniczne. To wszystko sprawia, że jazda tym samochodem jest niezwykle udana, nie męczy, a każda podróż przebiega w sposób atrakcyjny, szybki i bezproblemowy. Suzuki umie zaskoczyć swoich wiernych klientów.

Więcej informacji na temat promocyjnych ofert Suzuki znajdziesz na https://suzuki.pl/auto/promocje. Sprawdź już dziś, czy model, który chcesz kupić jest na promocji.

Atrakcja oferta leasingu w Porsche

Previous article

Audi Perfect Lease w Audi z ubezpieczeniem komunikacyjnym za 1 zł

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Promocje