peugeot
0

Peugeot dba o bezpieczeństwo i komfort swoich klientów. Proponuje pakiet dezynfekcyjny za 99 zł brutto, dzięki któremu odświeżysz przestrzeń pasażerską, a także zdezynfekujesz elementy zewnętrzne i wewnętrzne znajdujące się w pojeździe. Dodatkowo, możesz skorzystać także z wymiany filtra przeciwpyłowego.

Zachowaj niezbędne środki ostrożności. Chroń siebie i swoich najbliższych przed koronowirusem. Dzięki usłudze związanej z dezynfekcją samochodu, odświeżysz strategiczne miejsca, z których na co dzień korzystasz. Dzięki temu twój pojazd nie będzie stanowił zagrożenia ani dla ciebie, ani dla najbliższych. W ramach usługi otrzymasz oczyszczenie powietrza we wnętrzu kabiny pasażerskiej za pomocą specjalnego środka, który skutecznie usuwa nieprzyjemny zapach i pozwala na utrzymanie przyjemnego aromatu przez długi czas. Przy użyciu odpowiednich preparatów zostaną zdezynfekowane elementy wewnętrzne oraz zewnętrzne samochodu.

Więcej szczegółów znajdziesz na https://www.peugeot.pl/serwis-czesci-i-akcesoria/promocje-serwisowe/pakiet-dezynfekcja.html.

Akcja serwisowa w Suzuki

Previous article

Leasing bez zobowiązań w Seat

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Promocje