Odlicz 100% kosztów leasingu, wpłać 0% opłaty wstępnej. Tylko w BMW 1
0

BMW rozpieszcza swoim Klientów. Teraz możesz pozyskać nowy model marki, z możliwością odliczenia 100% kosztów leasingu i przy 0-procentowej opłacie wstępnej. Do wyboru jest szeroka gama modeli, skrojonych na miarę zróżnicowanych potrzeb Klientów. Można zdecydować się na gotowe modele już znajdujące się w ofercie lub te z rocznika 2019.

W ramach obowiązującej promocji można zdecydować się na: BMW X1, BMW Serii 5 Limuzyna, BMW Serii 5 Touring, BMW Serii 5 GT, BMW X3. Raty miesięczne są uzależnione od standardu samochodu, jaki zostanie wybrany. Są one jednak na tyle atrakcyjne, aby każdy Klient mógł znaleźć rozwiązanie skrojone na miarę swoich potrzeb. Co najważniejsze, wszystkie modele objęte promocją odznaczają się komfortem, którego od aut BMW oczekują Klienci. Nikt nie zawiedzie się wybierając jeden z proponowanych modeli. Opcji jest wiele, więc wybór będzie bezproblemowy.

Więcej szczegółów na temat obowiązującej promocji można znaleźć u autoryzowanego dealera BMW lub na stronie http://www.trynid.pl/promocja_u_dealerow/bmw.html.

Alfa Romeo na promocji

Previous article

FIAT wyprzedaje ostatnie sztuki z rocznika 2018

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in BMW