OPEL
0

Postaw na nowość od Opla. Wybierz model Mokka, który zapewni ci ogromną przyjemność z jazdy. Samochód zyskał odświeżoną stylistykę. Możesz zdecydować, czy wolisz silnik spalinowy czy napęd w 100% elektryczny. Samochód może być twój od 599 zł netto miesięcznie w wersji z silnikiem spalinowym, a w wersji elektrycznej od 999 zł netto miesięcznie.

Sam decydujesz, jaką wersję samochodu wolisz kupić: spalinową czy elektryczną. Możesz cieszyć się z atrakcyjnego wyboru, dzięki któremu uzyskasz pełną kontrolę nad pojazdem i poczujesz wolność podczas każdej podróży. Mokka i Mokka-e to samochody stworzone z myślą o wymagających komfortowego podróżowania kierowcach. W celu poznania dokładnych możliwości samochodu i dobrania jego wyposażenia, warto skontaktować się z dealerem sprzedaży Opel, który przedstawi szczegółową ofertę. Możesz również zapisać się na jazdę testową.

Wejdź na https://www.opel.pl/promocje/index/premiera-mokka-2021.html i zdecyduj, jakim samochodem chcesz jeździć: spalinowym czy elektrycznym? Wybierz model idealnie dopasowany do swoich potrzeb.

Nissan Leaf w ofercie Super 0%

Previous article

Nowy SUV Peugeot 2008 od 745 zł netto miesięcznie

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Nowości