FORD
0

Od 69 900zł Nowy Ford Puma może być twój, i to z rabatem do 9 tysięcy złotych. Samochód możesz wziąć na atrakcyjne raty wynoszące miesięcznie od 1045 zł brutto. Możesz także skorzystać z promocyjnego ubezpieczenia 2,70% w programie Ford Ubezpieczenia.

Nowy Ford Puma dostępny jest w ofercie dla klientów indywidualnych oraz dla firm. Rata dla przedsiębiorców wynosi 635 zł netto miesięcznie w Ford Leasing Opcje. Jest także możliwy wynajem samochodu od 875 zł netto miesięcznie w Ford Wynajem. Jak widać, jest kilka opcji, z których możesz skorzystać, aby pozyskać wyjątkowy samochód, jakim jest Nowy Ford Puma. Jest on zwinny i drapieżny, a przy tym charakteryzuje się ponadczasową stylistyką. Niezależnie od tego, czy chcesz kupić samochód tylko dla siebie, czy dla swojej rodziny, w obu przypadkach sprawdzi się znakomicie. Zagwarantuje najwyższą przyjemność z jazdy.

Ten model jest dla ciebie interesujący? Wejdź na https://www.ford.pl/oferta/dopasuj/promocje/detaliczne/puma, dowiedz się więcej na jego temat oraz poznaj szczegóły promocji.

Hybrydowa Honda CR-V z rabatem 20 tysięcy złotych

Previous article

Fiat Panda 5-letnią gwarancją

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Ford