ford
0
Najczęściej kupowany SUV Forda w Europie, czyli model Puma dostępny jest od 69 900 zł. Rabat, jaki otrzymasz przy jego zakupie może wynieść nawet do 8800 zł. Możesz skorzystać także z wygodnych rat od 870 zł brutto miesięcznie w programie Ford Opcje, przy RRSO 8,84%.
To nie jedyne korzyści, jakie zyskasz, gdy zdecydujesz się kupić Nowego Forda Puma. Dla Klientów indywidualnych, oprócz rat od 870 zł brutto miesięcznie, przygotowane zostało także ubezpieczenie w promocyjnych cenach, w ramach programu Ford Ubezpieczenia. Wynosi ono 2,70%. Jeżeli prowadzisz firmę, Ford również ma opcję idealną dla Ciebie. Nową Pumę możesz kupić od 390 zł netto miesięcznie w programie Ford Leasing Opcje. Inną opcją, z której możesz skorzystać jest wynajem samochodu od 875 zł netto miesięcznie, bez wpłaty własnej.
Wybierz opcję idealną dla siebie na https://www.ford.pl/oferta/dopasuj/promocje/detaliczne/puma i ciesz się z zakupy Nowego Forda Puma. Zyskasz w ten sposób samochód dynamiczny, ekonomiczny i niskoemisyjny.

Nowy elektryczny Fiat 500 3+1 w programie „Mój elektryk”

Previous article

Leasing 102 na Jeepa

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Ford