fiat
0

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, możesz kupić Fiata Tipo Cross w kredycie dla firm od 750 zł miesięcznie. Jest to oferta, której zdecydowanie nie możesz przegapić.

Fiat Tipo Cross z 5-letnią gwarancją to propozycja przygotowała dla właścicieli firm chcących podróżować wysokiej jakości, niezawodnym samochodem. W kredycie dla firm rata miesięczna wynosi zaledwie 750 zł, a samochód dostępny jest w różnych wariantach wyposażenia: Citry Cross oraz Cross. Co interesujące, pojazd dostępny jest w wyjątkowym kolorze Pomarańczy Paprika z detalami nadwozia w kolorze metalowy Ice. Do wyboru jest samochód z silnikiem benzynowym 1.0 100 KM i diesel 1.3 95 KM oraz 1.6 130 KM. Samochód na wyposażeniu ma system multimedialny z 10.25” dotykowym ekranem i funkcjami Apple CarPlay i Android Auto™ oraz kolorowy wyświetlacz TFTmiędzy zegarami.

Wybierz kredyt dla firm i ciesz się z wyjątkowego samochodu w każdym calu dopasowanego do Twoich potrzeb. Wejdź na i zapoznaj się z pełną ofertą https://www.fiat.pl/promocje/oferta/nowe-tipo-cross.

Atrakcyjna oferta wyprzedażowa na Citroen C5 i C3 Aircross

Previous article

-15% na akumulatory Honda

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Fiat