fiat
0

Stylowy, innowacyjny i wszechstronny Fiat 500 3+1 dostępny jest obecnie w ofercie z dopłatą rządową w programie „Mój Elektryk”. Masz szansę przesiąść się do elektrycznego samochodu na bardzo korzystnych warunkach.

Zupełnie nowy Fiat 500 3+1 to pojazd wyposażony w dodatkowe tylne drzwi. Dzięki temu, że jest dostępny w wariancie elektrycznym, możesz skorzystać z wyjątkowego dofinansowania rządowego „Mój Elektryk”, finansującego po części jego zakup. Osoby fizyczne mogą liczyć na dofinansowanie do 18 750 zł, a posiadacze Karty Dużej Rodziny nawet do 27 tysięcy złotych. Nowy Fiat 500 3+1 jest wyjątkowy pod wieloma względami. Wyróżnia się zasięgiem do 320 km, a w cyklu miejskim nawet do 420 km. Wystarczy 5 minut ładowania, aby przygotować go do jazdy. Dodatkowe tylne drzwi zapewniają większą wygodę dla pasażerów. Samochód jest bezpieczny, komfortowy i przystosowany do dużych wymagań kierowców.

Wejdź na https://www.fiat.pl/promocje/oferta/fiat-500-bev-smart-renting#500-BEV-Limo i zapoznaj się z pełną ofertą na Fiata 500 3+1. Na pewno nie pożałujesz!

Nowa Dacia Duster od 690 zł miesięcznie

Previous article

Nowe Iveco Daily w leasingu od 102,99%

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Fiat