fiat
0
Program „Mój elektryk” gwarantuje zakup elektrycznych samochodów na bardzo korzystnych warunkach. W jego ramach możesz pozyskać także nowego Fiata 500 3+1. Osoby fizyczne mogą liczyć na dofinansowanie do 18 750 zł. Jeżeli masz Kartę Dużej Rodziny, dofinansowanie może wynieść nawet do 27 tysięcy złotych.
Wyjątkowy, miejski samochód, jakim jest Fiat 500 w nieco odświeżonej wersji wyróżnia się zasięgiem do 320 km w cyklu mieszanym, a w cyklu miejskim nawet do 460 km. Jazda jest możliwa już po 5 minutach ładowania. Dostęp do tylnych siedzeń jest ułatwiony, dzięki opcji 3+1. Samodzielnie przyspiesza, hamuje i trzyma się na pasie ruchu, co jest sporym ułatwieniem. Gwarantuje awaryjne hamowanie i posiada funkcję wykrywania pieszych i rowerzystów. Samochód został wyposażony w nowoczesny system multimedialny. Skonfiguruj Fiata 500 i dopasuj go w każdym aspekcie do swoich potrzeb.
Wejdź na https://www.fiat.pl/promocje/oferta/fiat-500-bev-smart-renting#500-BEV-Limo i ciesz się z zakupu pojazdu, który spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Nowa Dacia Sandero od 399 zł miesięcznie

Previous article

Nowy Ford Puma z rabatem do 8800 zł

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Fiat