Volkswagen

Nowe roczniki w Volkswagenie z rabatami do 11 tysięcy złotych

0
VOLKSWAGEN

Poznaj modele Volkswagena, które możesz obecnie kupić z rabatem wynoszącym do 11 tysięcy złotych. Są to samochody z rocznika 2022. Ciesz się z wielu korzyści, jakie uzyskasz przy ich zakupie.

Jakie modele Volkswagena możesz wybierać z atrakcyjnymi rabatami? Przede wszystkim Tiguan z rabatem 8000 zł i od 888 zł netto miesięcznie. Dostępny jest także T-Cross z rabatem 3000 zł i od 573 zł netto miesięcznie. Możesz zdecydować się także na Golfa, którego otrzymasz z rabatem 5000 zł i od 699 zł netto miesięcznie. Skorzystaj z wyjątkowej okazji, aby nabyć jeden z najnowszych modeli Volkswagena z rocznika produkcji 2022. Już teraz podejmij decyzję o zakupie, a na pewno nie pożałujesz, ponieważ rabaty zostaną naliczone automatycznie i ich nie utracisz wraz z przyjściem nowego roku. Postaw na nowoczesną technologię i bezpieczeństwo z jazdy, jakie oferują samochody Volkswagena.

Wejdź na https://www.volkswagen.pl/pl/oferty-i-promocje/nowy-rocznik.html#modele i wybierz pojazd dostosowany do swoich potrzeb, dostępny w atrakcyjnej ofercie.

Zimowe akcesoria Skoda w atrakcyjnych cenach

Previous article

Czym wyróżniają się skupy samochodowe?

Next article

Comments

Comments are closed.