Nowa Toyota od 257 zł netto miesięcznie 1
0

Jesteś fanem Toyoty? Wybrane modele mogą być twoje już od 257 zł netto miesięcznie. Spraw sobie przyjemność, zafunduj wyjątkowy samochód i jeździł bezpieczne do pracy, po dzieci do szkoły czy na zakupy.

Kalkulator rat, jaki posiada Toyota gwarantuje wybór samochodu dopasowanego do potrzeb, także pod względem finansowym. Nie musisz płacić wysokich rat miesięcznych, aby cieszyć się z zakupu nowego samochodu. W Toyocie atrakcyjne oferty promocyjne gwarantują możliwość nabycia samochodu na bardzo dogodnych warunkach. Czy może być lepiej? Wśród atrakcyjnych cenowo ofert dostępne są modele takie, jak m.in. Aygo, Yaris, Highlander czy RAV4 Plug-in. Stawiając na propozycje od marki Toyota, masz szansę pozyskać samochód działający niezawodnie, w każdym aspekcie dopasowany do twoich potrzeb.

Wejdź na https://www.toyota.pl/business/kalkulator i porównaj, który samochód najbardziej spełnia twoje oczekiwania pod względem wyposażenia, jak i kwestii finansowych. Na pewno znajdziesz model idealnie wpisujący się w potrzeby.

Nowy Citroen E-C4 z rządową dopłatą lub od 1199 zł dla przedsiębiorców

Previous article

Volkswagen Golf Variant od 678 zł netto miesięcznie

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Leasing