kia
0

Od 195 900 zł może być twoja nowa Kia Sorento Plug-in Hybrid. Promocyjne finansowanie, które obecnie obowiązuje pozwala na jej zakup w atrakcyjnym leasingu 100,01%. Opłata wstępna wynosi 20%, a czas leasingu to 36 miesięcy. Wykup to 1% wartości pojazdu. Oferta jest ważna do 30 czerwca 2021 roku i dotyczy modelu z rocznika produkcji 2021. Liczba samochód jest ograniczona, dlatego warto się spieszyć z podejmowaniem decyzji.

Nowa Kia Sorento Plug-in Hybrid ma wszystko, czego potrzebujesz, aby czuć się komfortowo podczas podróży. Zapewnia maksymalną swobodę oraz wygodę. Odważny, nowoczesny design sprawia, że jazda tym samochodem wiąże się z ogromnym prestiżem. Niskoemisyjna, dynamiczna jazda gwarantuje przyjemność i sprawia, że do celu dotrzesz zanim się nawet obejrzysz. Wydajność, oszczędność i elastyczność to aspekty, które zyskasz, jeżeli w twoim posiadaniu znajdzie się Kia Sorento Plug-in Hybrid.

Jeżeli ten samochód jest dla ciebie interesujący, wejdź na https://www.kia.com/pl/modele/sorento-mq4-phev/prezentacja/ i zapoznaj się z wszystkimi szczegółami aktualnej oferty promocyjnej na jego finansowanie.

Wypożyczenie EQV od Mercedes-Benz za 1% ceny brutto miesięcznie za 1 rok

Previous article

Peugeot 208 w atrakcyjnej ofercie

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in KIA