dacia
0

Nowa wersja Dacii Duster może być Twoja już od 690 zł miesięcznie, z ubezpieczeniem 1,9% i przy RRSO 5,70%. Wyjątkowo wszechstronny SUV spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców, a co najważniejsze dostępny jest obecnie w korzystnej jesiennej ofercie.

Nowa Dacia Duster jest dostępna ze skrzynią automatyczną, co gwarantuje ogromną przyjemność z jazdy. Możesz przejechać się nowym samochodem podczas Dni Dacii, które odbywają się w najbliższych dniach w salonach Dacia. Jazda testowa ujawni wszystkie korzyści wynikające z prowadzenia tego wyjątkowego samochodu. Wystarczy go przetestować, zapoznać się z pełną ofertą, aby odpowiedzieć sobie na pytanie, czy ten samochód jest właśnie dla Ciebie. Nowa Dacia Duster jest stylowa, jeszcze bardziej niż kiedykolwiek. Wyróżnia się nowym kolorem nadwozia, światłami LED w kształcie litery Y, obręczami kół ze stopu metali lekkich w rozmiarze 17”.

Wejdź na https://www.dacia.pl/samochody/duster-reveal.html i poznaj wszystkie możliwości, jakie oferuje nowa Dacia Duster.

Jesienna wyprzedaż Forda

Previous article

Nowy elektryczny Fiat 500 3+1

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Dacia