Modele z 2019 roku w atrakcyjnych cenach w salonach Opel 1
0

Opel z okazji 120 lat powstania przygotował dla swoich Klientów wyjątkową ofertę finansowania na wybrane modele z rocznika produkcji 2019. Warto odwiedzić salony tego dealera, aby wybrać piękny samochód dla siebie. Zostały one zaprezentowane także na stronie internetowej producenta.

Opel to niemiecka marka z tradycjami, która dokładnie wie, jak trafić w gusta coraz bardziej wybrednych Klientów. W nowej ofercie pojawiło się wiele atrakcyjnych modeli, w równie korzystnych cenach. I to z rocznikiem produkcji 2019! Do nabycia jest m.in. Astra Hatchback z rabatem do 5 tysięcy złotych, Corsa z rabatem do 6 tysięcy złotych, Mokka X z rabatem do 6 tysięcy złotych, a także szereg innych modeli proponowanych w atrakcyjnych cenach.

Nie warto zwlekać. Wybierz idealny model dla siebie, który spełni Twoje oczekiwania, zapewni świetne podróże i wysoki komfort jazdy.

Na stronie https://www.opel.pl/promocje/promocje-2019/index.html znajdziesz wszystkie propozycje, jakie ma dla swoich Klientów marka Opel wraz z promocyjną ofertą.

Wiosenny serwis Toyoty w atrakcyjnych cenach

Previous article

Promocja finansowa w salonach SEAT

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Opel