Modele Volkswagena z rabatami do 30 tysięcy złotych 1
0

Wyprzedaże w Volkswagen zawsze są korzystne. Nie mogło być i inaczej tym razem. Do 30 tysięcy złotych możesz zaoszczędzić wybierając jeden z modeli tej wiodącej marki. Ale to nie wszystko co zyskujesz.

Volkswagen przygotował rozbudowaną ofertę wyprzedażową, która gwarantuje promocyjne finansowanie. Niskie raty, 0% wkładu własnego czy możliwość wcześniejszego zakończenia umowy to tylko niektóre bonusy. Otrzymujesz również wygodne przeglądy przez 4 lata lub do osiągnięcia 60 tysięcy kilometrów. Będzie to wiązało się z oszczędnościami nawet do 3000 zł. Volkswagen dorzuca również ubezpieczenie w bardzo atrakcyjnej cenie, już od 2,9% wartości pojazdu. Gdy znasz już wyprzedażowe korzyści, nie pozostaje nic innego, jak zdecydować się na jeden z modeli Volkswagena. Propozycji jest na tyle dużo, że można będzie wybrać opcję najkorzystniejszą, najlepiej wyposażoną i najbardziej pasującą do potrzeb.

Na stronie https://od-reki.volkswagen.pl/oferta/wyprzedaz2019?intcmp=wyprzedaz2019-DCP dostępne są wszystkie modele wyprzedażowe marki Volkswagen.

Ekobonus na hybrydowe modele Toyota

Previous article

Kupując Audi w technologii mild hybrid zyskujesz dodatkową premię ekologiczną

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Promocje