MITSUBISHI
0

Nawet do 10 000 zł brutto możesz zyskać decydując się na zakup Mitsubishi ASX 2020 z roku produkcji 2020. Samochód dostępny jest już od 78 990 zł brutto lub od 540 zł netto miesięcznie w programie Less&Go.

Stań się właścicielem Mitsubishi ASX 2020 i ciesz się z ogromnej przyjemności z jazdy, jaką gwarantuje ten samochód. Pojazd w każdym aspekcie jest dostosowany do potrzeb użytkownika, a co najważniejsze, możesz kupić go na bardzo dobrych warunkach: albo za gotówkę, albo na raty. Wybór zależy od ciebie. Zyskujesz jednak do 10 tysięcy złotych brutto korzyści, co jest niewątpliwą zaletą. Opłaca się kupować samochód na tak fantastycznej promocji, ponieważ można cieszyć się ze sporych oszczędności, a jednocześnie zyskać pojazd dopasowany w każdym aspekcie do swoich potrzeb.

Mitsubishi ASX 2020 jest odpowiedzią na potrzeby wymagających klientów. Możesz dowiedzieć się na jego temat więcej na https://www.mitsubishi.pl/oferta/asx-2020, jak i poznać ofertę promocyjną przygotowaną przez Mitsubishi.

Nowy SUV Peugeot 2008 od 745 zł netto miesięcznie

Previous article

Renault oferuje korzystne wsparcie dla twojego biznesu

Next article

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Mitsubishi